PolecamySalon sukien ślubnych

Zapraszam Cię do najbardziej romantycznego miejsca na ziemi.Mój salon sukien ślubnych powstał z myślą o Tobie, Twoich marzeniach, snach o niezapomnianym bajkowym ślubie. Zapraszam Dorota Teodorczyk.

www.suknieslubnedt.pl

Decor & Styl

Naszą specjalnością są orginalne i niepowtarzlne dekoracje ślubne, dekoracje weselne, studniówkowe oraz inne imprezy. Zapewniamy szeroką game usług i niestandardowe rozwiązania. Nasze dekoracje w zależności od potrzeb wprowadzą uroczysty nastrój.

www.decorandstyl.com.pl

Zespół muzyczny FARAON

Jesteśmy zespołem, który uwielbia grać i bawić tym ludzi. Nie uznajemy półśrodków - każdy utwór który wykonujemy, nie zależnie od gatunku, jest starannie zaaranżowany i wykonany. Muzykę z odtwarzacza usłyszycie Państwo co najwyżej w krótkich przerwach między kolejnymi setami.
Gramy ze sceny, jak również wspólnie biesiadujemy z gośćmi przy stołach.
Jesteśmy zdania, że na weselach należy grać przeróżne gatunki muzyki, tak aby każdy z Państwa gości mógł usłyszeć i pobawić się przy swoich ulubionych utworach.
Kontakt: tel. 609 182 805.

faraon@ksiezyc.pl, www.faraon.ksiezyc.pl

Zespół muzyczny OKAY

Zespół muzyczny OKAY ze Zduńskiej Woli z dużym doświadczeniem, oferuje oprawę muzyczną imprez ( wesela, bale, studniówki, itp.). Zapewniamy atrakcyjny repertuar muzyczny oraz zabawne konkursy. Skład 4 osobowy z wokalistką.

Kontakt 505-776-366, 721-040-353

Zespół muzyczny KLIMAT

Zespół muzyczny KLIMAT Zduńska Wola, muzyka 100% na żywo, zabawa, gry, konkursy. Gramy muzykę pop, disco, rock and roll, disco polo, bluesa, dance, itp. Muzyka na wesele, studniówkę, bale. Działamy na terenie, Zduńska Wola, Łask, Sieradz, Szadek, Widawa, Pabianice, Łódź, oraz teren całego kraju. Skład 5 osobowy z solistką. Gitara basowa, solowa, klawisze, perkusja, wokal.

Tel. 43-825-52-73,

kom. 880-622-513

Zespół muzyczny ARTENSO

Zespół weselny ARTENSO to: kreatywność, dobra zabawa, poczucie humoru-zawsze na poziomie i oczywiście doskonała muzyka, trafiającą w gusta każdego. Ponieważ wszyscy posiadamy wykształcenie muzyczno-artystyczne gwarantujemy pełen profesjonalizm w każdym elemencie imprezy. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą zespołu.

www.artenso.com.pl

Bryczką do ślubu

Bryczką do ślubu. Zapewniamy profesjonalną obsługę. Dysponujemy nowym powozem typu vis-a-vis z otwieranym zadaszeniem na wypadek niesprzyjajacej pogody, a także spokojnymi i pięknymi rasowymi końmi. Powożący posiada długoletnie doświadczenie w zawodzie. Obsługujemy wesela i imprezy okolicznościowe NA TERENIE CAŁEGO KRAJU. Satysfakcja oraz niezapomniane wrażenia gwarantowane. Zapraszamy serdecznie.

tel. 504-480-083   www.wczasy-konie.pl

Samochód do Ślubu i Wesela

Tego dnia Chcecie być oryginalni? Zaskoczyć znajomych, rodzinę?
Sukcesem tej pięknej, jedynej i niepowtarzalnej chwili może stać się wybór odpowiedniego auta do ślubu. Proponujemy auto marki Cadillac Brougham utrzymany w kolekcjonerskim stanie. Samochód Cadillac Brougham posiada klimatyzacje oraz pięknie utrzymane wnętrze z białą skórzaną tapicerką, drewnem i bordowymi welurami w którym poczujecie się wyjątkowo. Cadillack to piękna limuzyna, możecie Państwo wynająć na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, a głównie na śluby i wesela, ale także studniówki, spotkania biznesowe, urodziny, rocznice i jubileusze, przyjęcia, bale i inne specjalne okazje.


Tel. 606-603-710 www.cadillack.pl

Samochód do ślubu i wesela.

Jakub tel. 600-089-169 email: salonbernardyn@onet.pl

ARABESQUE - szkoła tańca

Jesteśmy niewielką szkółką. Zajęcia odbywają się w kameralnym gronie co sprzyja szybkiej integracji grupy, a co za tym idzie, zapomnicie o tremie często pojawiającej się przed pierwsza lekcją. Zajęcia tańca są przyjemnym spotkaniem połączonym z rozwijaniem swoich umiejętności tanecznych.
Zapraszamy na zajęcia również nowożeńców. Uczestnictwo w nich będzie pomocne w wyborze jaki pierwszy taniec zatańczyć na weselu, jakie kroki taneczne zastosować. Stworzymy choreografię pierwszego tańca Waszego przyjęcia weselnego . Pamiętajcie jednak drodzy narzeczeni, że po tej cudownej chwili otwarcia wesela trzeba tańczyć całą noc… a potem czekają na Was kolejne bale.
509-391-375
www.studioarabesque.pl

Centrum Stylu

Centrum Stylu to miejsce w którym dbamy o Twoje piękno. Skorzystaj z szerokiej gamy usług m.in. fryzjerstwo, stylizacja i koloryzacja wg najnowszych trendów; kosmetyka - zabiegi dla Twojego ciała i duszy; stylizacja paznokci; wizaż i kreowanie wizerunku. To u nas sprawimy, że będziesz wyglądać zjawiskowo podczas każdej, ważnej dla Ciebie chwili.

tel. 43 823 46 72

www.centrumstylu.eu