News

28.04.2017

Panasonic Lumix GH5

Pierwszy na świecie bezlusterkowy aparat cyfrowy z funkcją nagrywania wideo 4K 60p/50p i 4K 30p 4:2:2 10-bit.

Od kwietnia 2017 r. model Lumix DMC-GH5 pojawił sie w sprzedaży. Jest to hybrydowe urządzenie najwyższej klasy, przeznaczone dla amatorów fotografii i profesjonalnych twórców filmowych, którzy chcą uwiecznić ważne chwile w jakości wideo 4K o parametrach 60p/50p i na zdjęciach 6K.Seria aparatów LUMIX GH5 osiąga kolejne przełomowe cele. W niewiarygodnie małym korpusie mieści się cała gama niesamowitych rozwiązań w dziedzinie jakości obrazu, szybkości reakcji i działania, co sprawia, że nowy Panasonic Lumix GH5 przechodzi do następnego etapu w kulturze fotografii i filmu.

Od kwietnia 2017 roku nasza firma już filmuje tym sprzętem w jakości 4K.

Próbkę jakości filmowania w 4K można zobaczyć w zakładce Kamerzysta, śluby, ślub w 4K.

http://www.videotop.eu/kamerzysta/sluby/slub_w__4k

 

23.08.2017

Już od kilku lat podczas filmowania, dźwięk jest rejestrowany nie tylko przez mikrofon kamery, ale także prze studyjny rejestrator dźwięku. Rejestracja tego dźwięku rozpoczyna się już od etapu filmowania w kościele i na sali weselnej. Dzięli temu mamy fenomenalnej jakości dźwięk. Dźwięk jest czysty jak kryształ.

Próbkę jakości dźwięku i filmowania w 4K można zobaczyć w zakładce Kamerzysta, śluby, ślub w 4K.

http://www.videotop.eu/kamerzysta/sluby/slub_w__4k


25.08.2017

Od lat świadczymy usługi przegrywania wszelkiego rodzaju nośników zarówno video jak i audio. Najczęściej wykonujemy usługę przegrywania kast VHS na DVD lub na pendriva. Zakres naszych usług jest bardzo szeroki od starych filmów 8 mm, Video 8, DV, HD, Full HD, Blue Ray  do filmów 4K, jak i przegrywamy kasety audio na płyty.

 

09.09.2017

Nasza firma świadczy też usługi skanowania zdjęć, negatywów zdjęć, slajdów, nawet obrazy na płótnie do formy cyfrowej. Skanowanie wykonujemy na przemysłowym skanerze kolorowym do wielkości szer. - 1,05 m długość, teoretycznie bez ograniczenia.  Naprawiamy także zdjęcia czarno-białe i kolorowe, stare fotografie rozpoczynają nowe życie. Wykonujemy odbitki zdjęć do bardzo dużego formatu, każdego jaki klient sobie zażyczy.

 

23.02.2018

Świadczymy również usługę odzyskiwania danych z różnych nośników, kart pamięci, płyt DVD, dysków twardych. Z chwilą stwierdzenia że jest problem z nośnikiem nic z nim nie rób, nic nie kasuj , nic nie zapisuj, dostarcz go do nas.

20.04.2018

Miło nam zakomunikować że od kwietnia 2018 r. świadczymy też usługę filmowania DRONEM.

15.08.2018

Proponujemy klientom możliwość wynajęcia fotobudki.